CLOSE

CONCIERTOS

2020 | 2019
Próximos Conciertos
Conciertos Pasados
24/09BARCELONA-LA MERCÈParc del Fòrum09/07CRUILLA XXSANELLA OLIMPICA, Carrer l'Estadi, 48, Barcelona30/05LO RIU SONAExterior Palau Firal (AMPOSTA)15/05MERIDIANA ROCKCan Dragó, Barcelona. A partir de les 18h. Entrada gratuïta30/04VIÑA ROCK (POSPOSAT) NOVA DATA: DEL 9 AL 11 D’OCTUBRE, DIA A CONFIRMARVillarobledo (Albacete), horari per confirmar22/04CUIXART ROCKSanta Perpètua de Mogoda. 28/03GRANOLLERS (POSPOSAT) NOVA DATA: 24 D’OCTUBRESala NauB1, carrer d'Enric Prat de la Riba, 7728/02ALMACELLESSala Polivalent, Rambla de la Generalitat, 5 Gratuït22/02LLORET DE MARPlaça Germinal Ros (Al costat del teatre). Gratuït.21/02PONTSSala 1 d’octubre, Sant Cristofol, 10, 25740 Ponts, Lleida ENTRADES Anticipades: Bar Alzina i al Patronat Municipal. ( 8€) Porta: 10€ taquilla20/01L’AMETLLA DE MARCarrer del Pou, 24 (Pavelló Municipal)18/01LES BORGES BLANQUES17/01VILA-SECA, TARRAGONAAv. de l'Alcalde Pere Molas, 28. (Pavelló municipal d'esports)21/12SALA LA MIRONACarrer d'Amnistia Internacional, 17190 Salt, Girona20/12RIUMUNTADAL'Espluga de Francolí14/12SANT FERRAN, FORMENTERACarpa Sa Sanieta22/11MATARÓ – SALA CLAPCarrer Serra i Moret, 616/11LA CABRA VICCtra. Gurb, 14, Vic19/10ALCOVERPavelló municipal - Entrades: anticipada: 10€ ; taquilla 12€ La venda d'entrades es fa a: Ajuntament d'Alcover Cercle Amic - Alcover Discos Quick - Reus18/10XALÓ – MARINA ALTAPlaça Major, gratuït12/10LINYOLAPavelló Poliesportiu, Gratuït11/10FESTIVAL ESPERANZAH!El Parc Nou, El Prat de Llobregat03/10FESTA RADIO FLAIXBACSala Barts, Barcelona. Gratuït amb reserva de entrades a Illa Diagonal28/09FESTIVAL DE JAZZ DE BARCELONAMoll de la Fusta, Gratuït14/09MARTORELLES08/09SOLSONAFESTA MAJOR07/09SARRIÀ DE TERFESTA MAJOR06/09SANT VICENÇ DE TORELLÓFESTA MAJOR31/08MANRESA30/08AGRAMUNT24/08PASSANANT I BELLTALL23/08ALPICATFESTA MAJOR21/08SAURÍ FESTIVALMORA D'EBRE20/08ROTOTOM SUNSPLASHBENICÀSSIM17/08SAM SAM FESTIVALCUNIT16/08RIALPFESTA MAJOR <div style="color: green;">GRATUÏT</div>15/08FESTIVAL RABOLAGARTIJAVILLENAS - ALACANT14/08BANYOLESFESTA MAJOR10/08SEVAFESTA MAJOR <div style="color: green;">GRATUÏT</div>10/08SEDÓFESTA MAJOR <div style="color: green;">GRATUÏT</div>

GIRES ANTERIORES

19/01/18 FM ALCARRÀS (Lleida)

03/02/18 FM JUNEDA (Lleida)

17/02/18 NARGILA –HAMPI (ÍNDIA)

25/02/18 GLOBAL ISAI FESTIVAL – CHENNAI (ÍNDIA)

27/02/18 THE MELTING POT LIVE STAGE – ARAMBOL (ÍNDIA)

01/03/18 FESTIVAL INCIDENT – MANGALORE (ÍNDIA)

10/03/18 CURTCIRCUIT SALA LA CABRA (VIC)

24/03/18 CURTCIRCUIT SALA SALAMANDRA (HOSPITALET DE LLOBREGAT)

28/03/18 PAELLAS FESTIVAL – ALACANT (PV)

28/04/18 CURTCIRCUIT SALA LA MIRONA (SALT)

30/04/18 FESTIVAL VIÑAROCK

23/04/17 FÀBRICA ESTRELLA DAMM (Barcelona)

29/04/17 VIÑAROCK (Villarrobledo, Albacete)

05/05/17 SALA APOLO (Barcelona)

06/05/17 SALA APOLO (Barcelona)

13/05/17 FM LLEIDA

19/05/17 ETXARRI (Iruña, EH)

25/05/17 ALMASSORA (Castelló, PV)

27/05/17 FESTA JOVE TORELLÓ

23/06/17 FESTIVA Ì-TACA (L’Estartit)

24/06/17 FM PALAMÓS

01/07/17 CANET ROCK

07/07/17 FIESTAS TERUEL

08/07/17 FM CALAFELL

08/07/17 FM ARENYS DE MAR

15/07/17 ACAMPADA JOVE

21/07/17 KATMANDÚ (NEPAL)

22/07/17 KATMANDÚ (NEPAL)

25/07/17 ENSORRA’T BLANES

28/07/17 POBLE NOU DE BENITATXELL (Alacant, PV)

29/07/17 ALDAIA (PV)

30/07/17 ATORTXU ROCK (Nafarroa, EH)

31/07/17 FM CABRERA DE MAR

03/08/17 FM SANT FELIU DE GUÍXOLS

04/08/17 LABERTAL FESTIVAL (Alemanya)

12/08/17 FESTIUET (Valls)

18/08/17 FM SANT ANTONI DE VILAMAJOR

19/08/17 FM SITGES

27/10/17 CRUÏLLA DE TARDOR (Barcelona)

11/11/17 FM GURB

17/11/17 FM LLORET

25/11/17 FESTIVAL EXÓTIC LA BISBAL DE L’EMPORDÀ

08/12/17 LO SUBAMRINO (Reus)

05/02/16 CARNAVAL PONTS

09/02/16 CARNAVAL VILANOVA I LA GELTRÚ

12/02/16 SALA RED STAR (Valls)

13/02/16 SALA STROIKA (Manresa)

20/02/16 SALA CARACOL (Madrid)

16/04/16 TÀRREGA SONA

21/04/16 FESTES UDL (Lleida)

22/04/16 FESTES PRIMAVERA (Hospitalet de Llobregat)

26/04/16 FM BENISSA (Alacant, PV)

29/04/16 FM MONTAGUT

30/04/16 FM CERDANYOLA DEL VALLÈS

07/05/16 FM BELL-LLOC D’URGELL

07/05/16 EL TINGLADU (Vilanova i la Geltrú)

14/05/16 FM RIPOLL

20/05/16 SALA CAPITOL (Santiago de Compostela, GZ)

21/05/16 FESTIVAL ELVIÑA SONS (A Coruña, GZ)

03/06/16 FIESTAS AYEGUI (Iruña, EH)

11/06/16 FM LES BORGES DEL CAMP

21/06/16 BAYONE (FR)

23/06/16 CENTRE PENITENCIARI QUATRE CAMINS

24/06/16 BARRAQUES DE REUS

25/06/16 CLOWNIA FESTIVAL

27/06/16 FIESTAS JACA

28/06/16 FIESTAS ZAMORA

30/06/16 RANDOM FESTIVAL (Rubí)

01/07/16 FM PREMIÀ DE DALT

02/07/16 CANET ROCK

07/07/16 SAN FERMIN (Iruña, EH)

08/07/16 FESTES PEDREGUER (Alacant,PV)

08/07/16 FIESTAS TERUEL

09/07/16 FM GUINGUETA D’ÀNEU

10/07/16 FM ESPARRAGUERA

15/07/16 FM PRATDIP

16/07/16 FM PUIGCERDÀ

22/07/16 FM CASTELLSERÀ

23/07/16 FIESTAS ZURAIDE (EH)

24/07/16 FESTIVAL HUMANITARI (Mont de Marsan, FR)

29/07/16 FM BOTARELL

30/07/16 FM CONCABELLA

05/08/16 CHAVES (Portugal)

06/08/16 FM ROCALLAURA(

10/08/16 FIESTAS AZKEN PORTU (Zarautz, EH)

12/08/16 FM BESCANÓ

13/08/16 FM TORTELLÀ

14/08/16 FM RIBES DE FRESSER

17/08/16 FM L’ESQUIROL

19/08/16 FESTIVAL REVENIDAS (Vilaxoan de Arousa, GZ)

20/08/16 FM VULPELLAC

25/08/16 FM PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS

26/08/16 AQUELARRE CERVERA

27/08/16 FM LA SEU D’URGELL

28/08/16 FESTIVAL BIORRITMO (Sau)

02/09/16 FM ARTÉS

03/09/16 FM LES BORGES BLANQUES

05/09/16 FIESTAS LEKEITIO (Vizkaya, EH)

10/09/16 FM BREDA

11/09/16 DIADA DE CATALUNYA

12/09/16 MUJERES RUMBO A GAZA (Barcelona)

16/09/16 FM AIGUAVIVA

29/09/16 LO SUBMARINO (Reus)

08/10/16 TOYOTA ROCK FESTIVAL (Toyota, JAPAN)

09/10/16 ASAGIRI JAM (Fuijinomiya, JAPAN)

10/10/16 RADICAL MUSIC NETWORK (Tokio, JAPAN)

14/10/16 FESTES XALÓ (Alacant, PV)

29/10/16 FM AVIÀ

31/10/16 FM L’ESPLUGA DE FRANCOLÍ

11/11/16 SALA RAZZMATAZZ (Barcelona)

31/12/16 FESTIVERN (Tavernes Valldigna, PV)

04/04/15 SALA HEBE (Vallecas, Madrid)

17/04/15 SALA APOLO (Barcelona)

23/04/15 SALA WAH WAH (València)

25/04/15 FESTIVAL RE-SONA (Torrefarrera)

01/05/15 MONTAGUT

08705/05/15 SALA ROXY (Zaragoza)

09/05/15 FM LLEIDA

10/05/15 CONCERT SOLIDARI CAN VIES (Nou Barris)

14/05/15 FESTIVAL VOGA MOSTRA (Grau du Roi, FR)

15/05/15 SALA ARCS (Vilafranca)

16/05/15 BLANES

21/05/15 SALA LES POQUETS (Vic)

22/05/15 CERCLE DES UNIONS (Pisos, FR)

23/05/15 CERCLE DES ASSOTIATIONS (Garein, FR)

28/05/15 SALA MAMA MANDAWA (Cerdanyola del Vallès)

29/05/15 SALA STROIKA (Manresa)

06/06/15 FETE DES COLLEGIENS (Cambrin, FR)

12/06/15 FM BELLVER DE CERDANYA

20/06/15 FM TORROELLA DE MONTGRÍ

26/06/15 DESPLAÇA JOVE (Sant Cugat del Vallès)

27/06/15 ESGARRIFA’T NIGHT FESTIVAL (Juneda)

03/07/15 LOS BAMBASITOS (Eauze, FR)

04/07/15 LE ANGAR (París, FR)

08/07/15 FM PREMIÀ DE MAR

11/07/15 SARRANCE (FR)

17/07/15 ACAMPADA JOVE

24/07/15 FESTIVAL Ì-TACA (Torelló)

25/07/15 FM EL VENDRELL

31/07/15 FM XALÓ (PV)

01/08/15 FM CALDES DE MALAVELLA

04/08/15 LA GARRINADA (Argentona)

07/08/15 FESTIVAL LES MUSICALES (Fenoullier, FR)

08/08/15 FM LA CANONJA

10/08/15 FIESTAS HUESCA

13/08/15 FM OLOST

14/08/15 FM MOLLET DEL VALLÈS

15/08/15 FM ALFORJA

16/08/15 ROTOTOM SUNSPLASH (Benicàssim, PV)

18/08/15 FESTES GRÀCIA

21/08/15 FM CUBELLS

22/08/15 FM NAVÀS

26/08/15 FM LA SÈNIA

28/08/15 FESTIVAL BIORRITMO (Sau)

04/09/15 FM ANGLÈS

05/09/15 FM AGRAMUNT

08/09/15 FM SOLSONA

11/09/15 FM SNT JOAN DE LES ABADESSES

18/09/15 MERCAT MÚSICA VIVA DE VIC

19/09/15 FM VERGES

25/09/15 PAU (France)

03/1O/15 KAFÉ ANTZOKIA (Ondarroa, EH)

10/10/15 FM ALBATÀRREC

29/10/15 SALA STAGE LIVE (Bilbao, EH)

30/10/15 ALTZASU (Guipuzkoa, EH)

06/11/15 FM EL MORELL

07/11/15 PEDREGUER (PV)

14/11/15 CHAVES (Portugal)

18/12/15 SALA SALAMANDRA (Hospitalet de Llobregat)

19/12/15 FESTIVAL LA FLAMA (Sabadell)

31/12/15 FESTIVERN (Tabernes de Valldigna, PV)

19/01/14 SALA PASTERNAK (Vic)

06/02/14 SALA ZERO (Tarragona)

07/02/14 SALA APOLO (Barcelona)

01/03/14 CARNAVAL SALLENT

08/03/14 BOTIFARRA SOUND (Sant Feliu de Llobregat)

15/03/14 CONCERT SOLIDARI LAFARGE (Nou Barris)

22/03/14 CONCERT SOLIDARI PANRICO (Castellar del Vallès)

29/03/14 SALA MAMA MANDAWA (Cerdanyola del Vallès)

04/04/14 SALA ROCK CITY (València)

16/04/14 COPA DEL REY (València)

17/04/14 SALA KARMA (Pontevedra, GZ)

18/04/14 SALA SUPER 8 (Ferrol, GZ)

19/04/14 FÁBRICA DE CHOCOLATE (Vigo, GZ)

30/04/14 VIÑAROCK (Villarrobledo, Albacete)

03/05/14 CLOWNIA FESTIVAL

09/05/14 SALA STROIKA (Manresa)

10/05/14 SALA MIRONA (Girona)

16/05/14 SALA 2046 (Granollers)

17/05/14 ENGRESCA’T (Tordera)

31/05/14 FM LA GANYOTA (Sabadell)

07/06/14 FM MONTCADA I REIXAC

23/06/14 FM VALLS

28/06/14 FM SANT CUGAT

04/07/14 FESTIVAL PAUPATARRES (Tàrrega)

05/07/14 FM SANT FRUITÓS DE BAGES

12/07/14 FM OLOT

17/07/14 ACAMPADA JOVE

20/07/14 LES SANTES (Mataró)

25/07/14 FM VILANOVA I LA GELTRÚ

25/07/14 FM ALMOSTER

26/07/14 SEC A SAC (Barcelona)

01/08/14 FM TONA

02/08/14 FM LA GARRIGA

08/08/14 FM GUARDIOLA FONT RUBÍ

09/08/14 FM MASPUJOLS

13/08/14 EL POLVORÍ (Sant Celoni)

14/08/14 FM SENTERADA

15/08/14 FM MALGRAT DE MAR

16/08/14 FM ROSES

22/08/14 FM CASTELLBISBAL

06/09/14 FM SANT CELONI

08/09/14 FM SANT SADURNÍ D’ANOIA

10/09/14 FM CAMBRILS

13/09/14 FM MARTORELLES

19/09/14 CARDONA

20/09/14 FM MONTORNÉS DEL VALLÈS

27/09/14 OLOT

10/10/14 FM LES CORTS

18/10/14 FM BANYOLES

03/05/13 FIRA DE MÚSICA AL CARRER VILA SECA

09/05/13 FM UNIVERSITAT CASTELLDEFELS

10/05/13 FM LLEIDA

18/05/13 CALDES DE MONTBUÍ

07/06/13 XD FESTIVAL (Manresa)

08/06/13 FM OLESSA DE MONTSERRAT

15/06/13 VILANOVA I LA GELTRÚ

06/07/13 FESTIVAL CONVIVENCIA (Tolouse, FR)

13/07/13 SANTA COLOMA DE GRAMANET

19/07/13 BARRAQUES ALMOSTER

25/07/13 SARRIA (GZ)

26/07/13 FESTIVAL ANTROSPINOS (Taragoña, GZ)

27/07/13 FESTIVAL INSULINA (Alcalá de Ebro, Zaragoza)

02/08/13 FM ÒRRIUS

03/08/13 FIESTAS CALAMOCHA (Teruel)

11/08/13 FIESTAS AZKEN PORTU (Zarautz, EH)

16/08/13 FM GIRONELLA

17/08/13 FM BANYOLES

18/08/13 FIESTAS IBARRA (EH)

24/08/13 FM IGUALADA

30/08/13 FM ARTÉS

31/08/13 FM VILAFRANCA

06/09/13 FM SABADELL

14/09/13 FM GRANADELLA

12/10/13 FM CALDES DE MONTBUÍ

26/10/13 FM GIRONA

30/11/13 FM SANT ANDREU (Barcelona)

14/12/13 MUNDO CANIBAL (Cerdanyola del Vallés)

21/04/12 DIABLES CAN SANT JOAN (Montcada i Reixac)

27/04/12 FESTOUR (Santa Perpetua de la Moguda)

28/04/12 FESTA SANT JORDI (Montblanc)

05/05/12 FESTIVAL SOLIDARI (La Roca del Vallés)

19/05/12 FESTIVAL SAMON BLÚ (Cardona)

26/05/12 FM MONTCADA I REIXAC

31/05/12 SALA MUNDO CANIBAL (Cerdanyola del Vallès)

08/06/12 LES ENRAMADES (Sallent)

09/06/12 FESTIVAL SIMBIRUTA (Barcelona)

09/06/12 FM FORT PIENC (Barcelona)

16/06/12 ALGO DIFERENTES (Sabadell)

22/06/12 SALA 2046 (Granollers)

07/07/12 FM PALLEJÀ

08/07/12 FM BARBERÀ

21/07/12 FM BLANES

21/07/12 FM CORBERA DE LLOBREGAT

27/07/12 EL REFUGIO DEL CRÁPULA (Zaragoza)

28/07/12 FESTIVAL INSULINA (Zaragoza)

29/07/12 FIESTAS LOIOLA (Guipuzkoa, EH)

03/08/12 SALA A RESERVA (Carballo, GZ)

04/08/12 SALA GARUFA A (Coruña, GZ)

05/08/12 SALA A REGUEIFA  (Ponteareas, GZ)

06/08/12 O CORRAL DO MARQUÉS (Taragoña, GZ

07/08/12 TAVERNA MARRUCHO (Baiona, GZ)

08/08/12 SALA A VENTANA (Laxe, GZ)

09/08/12 CACHAN CLUBE (Santiago de Compostela, GZ)

10/08/12 SALA OXÍGENO (Celanova, GZ)

11/08/12 SALA CLAVICÉMVALO (Lugo, GZ)

14/08/12 FM COLLDEJOU

17/08/12 FIESTAS ONDARROA (Guipuzkoa, EH)

19/08/12 SATURRARAN (Guipuzkoa, EH)

23/08/12 FM VILASSAR DE MAR

25/08/12 FM RIPOLLET

31/08/12 FM SANTA PERPÉTUA DE LA MOGUDA

07/09/12 FIESTAS ARRATE (Eibar, EH)

29/10/12 FM ARTÉS

18/03/11 CAM BERNADES (Santa Perpetua de la Moguda)

25/05/11 ALA BOITE (Lleida)

05/04/11  APOLO 2 (Barcelona)

08/04/11 MAMA MANDAWA (Cerdanyola del Vallés)

21/04/11 ARENA ROCK (Zaragoza)

22/04/11 KGB (Barcelona)

29/04/11 FESTOUR (Santa Perpetua de la Moguda)

07/05/11 TROBADA JOVE VILA DE GRÀCIA (Barcelona)

20/05/11 TERRASA

27/05/11 FM LA PROSPERITAT (Barcelona)

05/06/11 JILOCK FESTIVAL (Zaragoza)

11/06/11 PRESENTACIÓ ACAMPADA JOVE (Amposta)

11/06/11 NEOFESTIVAL (Barcelona)

25/06/11 ETNIVAL (Girona)

01/07/11 MUSIK’N VIU (Granollers)

22/07/11 FM GALLECS (Mollet)

24/07/11 FIESTAS MUTRIKU (Guipuzkoa, EH)

05/08/11 FM VACARISSES

06/08/11 FIESTAS OLAYA (Teruel)

12/08/11 FM RIBES DE FRESSER

13/08/11 FM PRADES

13/08/11 MAS DE BARBARANS (Tarragona)

14/08/11 FM MARTORELL

16/08/11 FM GRÀCIA (Barcelona)

19/08/11 FM SANT AGNÈS DE MALANYANES

20/08/11 RÚSTIC FESTIVAL (Tarragona)

26/08/11 FM PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS

03/09/11 BARRAKAS SANTAKO

09/09/11 ENTREVOLTES’11 (Sant Joan de les Abadesses)

20/09/11 MONZON (Huesca)

29/10/11 SALA 2046 (Granollers)

04/11/11 CASAL DE LA FONTANA (Barcelona)

04/02/10 SALA LA RESISTÈNCIA (L’Hospitalet de Llobregat)

25/03/10 SALA MUNDO CANIBAL (Cerdanyola del Vallés)

27/03/10 LA PIELLA (La Llagosta)

13/05/10 FM UVIC

21/05/10  FM MONTCADA I REIXAC

29/05/10 VALLS DE TORROELLA

11/06/10 FESTES DEL COLL (Barcelona)

12/06/10 BARNASO (Barcelona)

25/06/10 CASAL DE LA FONTANA (Barcelona)

01/07/10 FM MATADEPERA

15/07/10 ACAMPADA JOVE

23/07/10 FM GALLECS (Mollet)

29/07/10 FIESTAS LOIOLA (Guipuzkoa, EH)

30/07/10 FIESTAS AMARA (Guipuzkoa, EH)

06/08/10 MUTRIKU (Guipuzkoa, EH)

20/08/10 FM GRÀCIA (Barcelona)

21/08/10 FM SANT ANTONI DE VILAMAJOR

04/09/10 FM CARRETERA VELLA (Montcada i Reixac)

18/09/10 FM HORTA (Barcelona)

01/10/10 FM SARRIÀ (Barcelona)

08/10/10 FM CALDES DE MINTBUÍ

23/01/09 FM SANT ANTONI (Barcelona)

27/03/09 FINAL CONCURS ENGRESCA’T (Barcelona)

25/04/09 FESTIVAL SOLIDARI (Bon Pastor)

22/05/09 NOU BARRIS (Barcelona)

29/05/09 FM MONTCADA I REIXAC

26/06/09 CAFÈ COLON (Montcada i Reixac)

27/06/09 FM LA POBLA DE CLARAMUNT

30/07/09 BAR TOLO (Barcelona)

04/09/09 FM CARRETERA VELLA (Montcada i Reixac)

18/09/09 NIT JOVE RIPOLLET

19/09/09 FM VERDUM (Barcelona)

23/10/09 BARBERÀ DEL VALLÉS

05/11/09 FM UAB

19/12/09 SÚRIA ALTERNA’T

29/03/08 A.B.I MONTCADA I REIXAC

04/04/08 CENTRE CÍVIC BON PASTOR (Barcelona)

12/04/08 CAL SUIS (Esplugues de Llobregat)

26/04/08 A.B.I MONTCADA I REIXAC

01/05/08 FM MAS RAMPINYO (Montcada i Reixac)

09/05/08 CASAL LES CORTS (Barcelona)

10/05/08 BEGUES

17/05/08 CONNECTA’08 (La Garriga)

31/05/08 CAU ITACA (Barcelona)

14/06/08 8 HORES DE ROCK (Montcada i Reixac)

12/07/08 ACAMPADA JOVE (Sant Celoni)

19/07/08 FESTIVAL GUINEUETA LIBRE Y TROPICAL (Barcelona)

25/07/08 FM EROLES

05/09/08 BARRAKAS SANTAKO

20/09/08 A.B.I MONTCADA I REIXAC

06/09/08 FINAL ACAMPADA JOVE (Barcelona)

CLOSE